רויאל קאסטם - מדגישים את היופי הטבעי שלך
 
 

פתרונות לסובלים משיער דליל ומנשירת שיער (דיסקרטיות מובטחת)
 
 

Royal Custom – Emphasizing your Natural Beauty
 
 

Solutions to People Suffering from Thinning Hair and Hair Loss (Discretion Guaranteed)
 
 

(חדש!) הנחות מיוחדות למטופלות אונקולוגיות!
פרטים בטלפון 5787533 - 03
 
 
 
 
פאות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פאות שיער טבעי
 
 
 
פאות סמי קאסטם
 
 
 
פאות שיער אירופאי קאסטם
 
 
 

פאות לצרכים רפואיים ואסתטיים

 
 
פאות לצרכים רפואיים
לנשים רבות, נשירת השיער היא אחת מהתופעות הקשות יותר איתן עליהן להתמודד במאבק נגדמחלת הסרטן. נשירתו של השיער עלולה להשפיע על הדימוי העצמי ואף לדיכאון.

כימותרפיה ונשירת שיער
בטיפול כימותרפי נגד מחלת הסרטן משתמשים בתרופות שמטרתן להרוס תאים סרטניים, על ידי חבלה במנגנון גדילתם והתפשטותם. התרופות עלולות להשפיע באופן זמני גם על תאים בריאים בגוף, כולל זקיקי השיער.

הקרנות ונשירת שיער
הטיפול בהקרנות מתבצע בקרני אנרגיה רבות עוצמה, אשר הורסות את תאי הסרטן תוך גרימת נזק קטן ככל האפשר לתאים נורמליים. בשונה מטיפול כימותרפי, נשירת השיער בהקרנות מתרחשת רק באזור המטופל.
כמו בטיפול הכימותרפי, גם בהקרנות, לרוב לאחר סיום הטיפול יצמח השיער שנשר מחדש, אם כי ייתכן שיהיה פחות סמיך מבעבר. צמיחת השיער מחדש אורכת כשישה חודשים עד שנה מתום הטיפול.

בחירת פאה או תוספת שיער
אחת הדרכים המקובלות להתמודד עם נשירת שיער היא חבישת פאה או תוספת שיער. בפאות "רויאל קאסטם" קיים מגוון רחב של פאות ברמות איכות שונות ובמחירים שונים. באמצעות פאה ניתן להגיע כמעט לכל תספורת שרוצים או חולמים, בעיצובים חדשניים הנעשים על ידי צוות הספריות המקצועי שלנו.

כיום, טכניקת הפאות התקדמה עד כי כמעט שלא ניתן להבחין שאישה אכן חובשת פאה. יצוין עוד, כי ציבור רחב חובש פאות מדי יום בנסיבות שונות, וחבישת פאה יכולה להקנות לאישה ביטחון. במקרים רבים, איכות הפאה ומראה עולים על איכות שיערה הטבעי של האישה.
 

 
 
לחזרה לעמוד הבית של פאות רויאל קאסטם 
 
 לצפייה בגלריית הפאות 
 
לפרטים נוספים צרי קשר ונשמח לעמוד לשירותך בכל עת
 
 
הנחות מיוחדות לחולות אונקולוגיות - לפרטים צרי קשר ונשמח לעזור!
 

 
 
סוגי הפאות

פאה משיער טבעי מעורב בשיער סינטטי (50%-50%) – פאות אלו כמעט מוכנות לחבישה וקיימות במגוון דגמים, בדרך כלל באורך קצר עד בינוני.

פאה משיער טבעי 100%  בפאות אלו ניתן להגיע למגוון רחב של עיצובים. יתרונות השיער הטבעי הם שניתן לסלסלו, לצבעו וכד', ומראה הפאה טבעי יותר.
 
 
פאה משיער 100% אירופאי משובח - פאות אלו נקראות "פאות קאסטם", שפירושו פאות לפי בקשת הלקוח. השיער לפאות אלו הינו שיער אמיתי של אנשים, שאותו אנו קונים ברחבי העולם. משיער איכותי זה, אנו מייצרים את הפאות. בפאות "רויאל קאסטם" קיים מגוון רחב של סוגי שיער שמהם נייצר עבורך את הפאה. הרשת עשויה מחומרים איכותיים המאפשרים לשיער לנשום, ואינם אוטמים את הנקבוביות בקרקפת. כמו כן, ישנה אפשרות לקבל פאה שבחלקה העליון שזירת השיער נעשית על גבי בד משי איכותי ועדין, הדומה למראה עור הקרקפת ונקרא סקין טופ (skin top) – דבר המשווה לפאה מראה טבעי עוד יותר מכל פאה אחרת.

פאות 100% שיער אירופאי בהזמנה (Custom Made) - 
גולת הכותרת של פאות "רויאל קאסטם", היא פאה משיער טבעי אירופאי משובח, שכל כולה נעשית בעבודת יד על גבי רשת אלסטית הנצמדת אל הראש כמו כפפה – או בשמה המקצועי Triple. פאות אלו הן טכניקה חדישה של השנתיים האחרונות, שאותן הכנסנו למכירה, בהצלחה רבה בארץ ובעולם.
 
 
החזרים לרכישת פאה
קופות החולים מחזירות למבוטחות חלק מההוצאה על רכישת פאה, לפי הפירוט הבא (יש לבדוק עם הקופות את גובה ההחזר, ייתכן וישנם שינויים):
 
 
בריאות כללית – הקופה משתתפת ב-33% מההוצאה בפועל, עד לסכום תקרה של 1,000 ש"ח. לשם קבלת החזר יש להמציא אישור רפואי וחשבונית מס / קבלה מקורית.
 
 
מכבי שירותי בריאות – מבוטחות "מגן כסף" זכאיות להחזר בגובה 83% מההוצאה לרכישת פאה, עד לתעריף גג של 470 ש"ח. מבוטחות "מגן זהב" זכאיות ל-83% החזר מעלות ההוצאה, עד לסכום תקרה של 1,180 ש"ח (הנמוך מביניהם).
 
 
קופת חולים לאומית – מבוטחות "לאומית לכל" זכאיות להחזר של עד 80% ועד לסכום תקרה של 300 ש"ח. במסגרת ביטוח משלים "לאומית ועוד" זכאיות המבוטחות להחזר כספי בשיעור של 80% מההוצאה עבור פאה, אך לא יותר מ-1,200 ש"ח.
 
 
קופת חולים מאוחדת – הקופה משתתפת ב- 50% מהוצאת רכישת הפאה עד לסכום תקרה של 1,200 ש"ח.
 
לצפייה בגלריית הפיאות לחצי כאן
 
לפרטים נוספים צרי קשר ונשמח לעמוד לשירותך בכל עת
 
 
 
פאה בהזמנה
 
פאה בהזמנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' רבי עקיבא 27, בני ברק
טל': 5787533 - 03 פקס: 6161378 - 03
דוא"ל: royalwig@zahav.net.il
 
 
 
 
Address: 27 Rabi Akiva, Bnei Brak
Telephone: 972 - 3 - 5787533Fax: 972 - 3 - 6161378
E-mail: royalwig@zahav.net.il